Kúpeľňa


Deň začína u každého z nás v kúpeľni …

Tento fakt nás všetkých ovplyvňuje, či pozitívne alebo negatívne. Čas a pocit z prvých ranných minút strávených v kúpeľni, Vás môže psychicky podporiť pri plnení pracovných povinností, pri podávaní športových výkonov, alebo len príjemne nabudiť k dobrej nálade. O tento jav sa snaží CERAM DESIGN pri tvorení tak podstatnej časti Vášho domova akou je práve KÚPEĽŇA – miesto, kde hľadáte očistu tela tak fyzickú ako aj duševnú.

Kúpeľňa je aj miestom oddychu, relaxu. Kúpeľňa je tá časť domu ktorá Vám pomáha cítiť sa čisto, sviežo, napomáha byť človekom a mať sa rád ako vnútorne tak aj zovňajškom.

Navrhujeme Vám moderné tvary, rôznorodé farby a materiály. Spájame spolu tieto fragmenty do celku, ktorý budete právom nazývať KÚPEĽŇA. Komunikácia je jedným z našich pracovných nástrojov. Presvedčte sa o našom prístupe a schopnostiach stvoriť spolu s Vami Váš priestor pre nový štart do nadchádzajúceho dňa. Skuška.

U nás v CERAM DESIGN pracujeme s materiálmi, ktoré sú dlhodobou garanciou kvality, skúseností, inovácie a vysokej technickej prepracovanosti. Sú to materiály ktoré sledujú vývoj v oblasti DESIGNU. Výrobcovia ako su ATLAS CONCORDE, VILLEROY A BOCH, RAKO, LOVE TILES, HANSA, HANSGROHE, SANSWISS, SANTECH, KRAJCAR, DURAVIT, KERAMAG, KOLO, JIKA, LAUFEN a mnoho iných sú zárukou kvality, spokojnosti a našimi dobrými referenciami u Vás zákazníkov. Pozývam Vás preto do našich priestorov aby ste sa presvedčili o našich schopnostiach a kvalitách.Naše doporučenia


– Pri výbere keramických obkladových prvkov zvažujte okrem estetického vzhľadu aj náročnosť podmienok použitia pred pokládkou
– Obklady s nasiakavosťou do 10% sú vhodné iba pre vnútorné použitie obkladu stien