Na začiatku ste boli Vy pani….

…..“Hľadám podlahu s reálnym a jedinečným vzorom, podlahu ktorá sa jednoducho a rýchlo položí, podlahu ktorá bude aj po rokoch vypadať stále pekná ako na začiatku, podlahu ktorá bude mať doplnky v tom istom odtieni, jednoducho chcem podlahu QUICK-STEP ! Máte ju ???“ A naša odpoveď bola ANO! 

  QUICK-STEP je Belgický výrobca laminátových a drevených podláh a doplnkov. QUICK-STEP má tú pravú podlahu pre každý interiér. Dosky aj dlaždice. Široká aj úzke dosky. Moderné i tradičné. QUICK-STEP sa hodí do každej miestnosti a pre každého.

   Prečo QUICK-STEP? Pretože QUICK-STEP využíva technológiu priameho laminátovania a k výrobe laminátových podláh si všetky komponenty vyrába sám. Od vývoja až po distribúciu. Patrí medzi najväčších  výrobcov  laminátových podláh na svete.

Široká škála povrchov a farieb vám zaručuje výber tej najvhodnejšej podlahy pre Vás.

QUICK-STEP je synonymom odolnosti a trvalej krásy. Široká paleta vzorov dokáže vo Vašom interiéri skutočné zázraky, urobia z neho útulný domov. Premena Vášho domu na domov je presne to, čo nás motivuje. Vášňou pracovníkov QUICK-STEP je vyvíjať najkrajšie podlahy s jedinečnou technológiou, ktorá za tým stojí.

Podlahy sú, samozrejme, vystavené veľkej aktivite. Skákajúce deti, domáci miláčikovia a párty. Vaša podlaha musí veľa vydržať. Po určitom čase môže kvôli malým škrabancom stratiť príťažlivý vzhľad.

    S podlahami QUICK-STEP to tak nie je. Po týždňoch, mesiacoch a rokoch používania je Vaša podlaha stále rovnako krásna a intenzívna ako prvý deň. Testy dokazujú, že podlahy QUICK-STEP s úpravou SCRATCH GUARD sú až desaťkrát odolnejšie proti poškrabaniu ako podlaha bez úpravy SCRATCH GUARD! Pre sortiment QUICK-STEP sú vyberané len tie najlepšie vzory.  Najzaujímavejšie dekory, na ktoré sú dizajnéri hrdí, sú označené logom DESIGNER´S CHOICE.

    QUICK-STEP je synonymom odolnosti a trvalej krásy. Široká paleta vzorov dokáže vo Vašom interiéri skutočné zázraky, urobia z neho útulný domov. Premena Vášho domu na domov je presne to, čo nás motivuje. Vášňou pracovníkov QUICK-STEP je vyvíjať najkrajšie podlahy s jedinečnou technológiou, ktorá za tým stojí.

Naše doporučenia :

·         Pri výbere podlahových prvkov zvažujte okrem estetického vzhľadu aj náročnosť podmienok použitia pred pokládkou. Dodávku materiálu si naplánujte vždy aspoň 48 hodín pred pokládkou aby sa materiál aklimatizoval v miestnosti na uloženie.

·         UNICLIC je revolučný systém, prostredníctvom ktorého sa dosky do seba jednoducho zakliknú bez potreby použitia lepidla. Preto je pokládka podlahy tak rýchla a jednoduchá pretože Vám odpadajú všetky komplikácie spojené s lepením. Spoj je v ťahu natoľko pevný, že je dosť ťažké dosky dostať od seba.

·         Pohyb po podlahe je možný už pri pokládke ako aj ihneď po jej dokončení.

·         Veľmi dôležitým faktorom pri pokládke podlahy je rovnosť podlkladu. Nemal by presiahnuť 2mm na 1m. Ak takéto parametre Vaša podlaha nevykazuje, je treba podklad vyrovnať samonivelizačným poterom. Predídete tým zvlneniu podlahy ktorá sa po čase podkladu prispôsobí a môžu sa narušiť alebo aj otvoriť spoje dosiek.

·         Pred samotnou prácou je potrebné zmerať vlhkosť podkladu. Tá nesmie byť viac ako 2,5%. Ak takúto hodnotu Váš podklad nespĺňa je potrebné ho vysušiť na požadovanú úroveň.   Pred pokládkou na podlahové kúrenie si vyžiadajte od realizačnej firmy protokol o vykonanej skúške kúrenia.

·         Ak je to možné ideálne podmienky pre pokládku podlahy sú teplota 15-20 stupňov a relat. vlhkosť vzduchu 50-60%.

·         Vlhkosť a teplota sa priebehom roka v miestnosti mení a je preto veľmi dôležité ponechať pri stenách dilatačnú škáru  8-10mm.

·         Pred samotným uložením si vždy preštudujte návod na montáž QUICK-STEP ktorý sa nachádza v každom treťom balení podlahy, alebo si ho u nás vyžiadajte vopred. Radi Vám ho poskytneme.

·         Pre udržanie si 10-20-25 ročnej záruky na podlahu QUICK-STEP používajte vždy komponenty od QUICK-STEP a dodržujte naše rady a návody.

·         Ak súčasťou našich služieb u Vás nieje aj zabudovanie materiálu odporúčame Vám zveriť to do rúk renomovaných firem a odborníkov.

Kontakty nájdete aj u nás v CERAM DESIGN. 

·         Obráťte sa na Nás s akoukoľvek otázkou ktorá Vám pomôže úspešne zrealizovať Vaše sny o novej podlahe alebo len o plánovanej rekonštrukcii byt či domu. Našim cieľom je mať spokojných zákazníkov.