Profil spoločnosti Ceram Design s.r.o


Firma CERAM DESIGN vznikla v roku 2010, napriek tomu naše skúsenosti a prax v problematike kúpeľní a podláh sú viac ako 22 ročné. Táto dlhoročná prax a skúsenosti nás viedli k tomu, aby CERAM DESIGN vyrástla na dobrých základoch.

Poskytujeme poradenstvo už pri prvom kontakte a tento trend si zachováme až po realizáciu. CERAM DESIGN má za sebou už vo krátkej 6 ročnej existencii dodávku materiálu pre realizáciu rodinnej výstavby v Moste pri Bratislave, bytový komplex DUHOVE BYVANIE v NITRE kde sme úspešne ukončili a odovzdali klientom do užívania funkčné a zariadené kúpeľne, podlahy a dvere. Našim cieľom je mať spokojných zákazníkov, ktorí budú ďalej šíriť dobré meno firmy CERAM DESIGN s.r.o.

Našimi prioritami je dodávať tovar a služby klientom na kvalitatívne vysokej úrovni. O tom svedčí aj zoznam popredných značiek s ktorými pracujeme a ktoré sú už známe a preverené trhom, časom a aj samotnými zákazníkmi. Preto Vás, milí naši budúci klienti, pozývam do kúpeľňového štúdia CERAM DESIGN v Nitre, kde si budete môcť vyskúšať naše kvality a skúsenosti.

Pavol Daniš, konateľ CERAM DESIGN s.r.o