Doprava

3D grafický návrh

Poradenstvo

Ceram Design sprostredkuje pre svojich klientov dopravu tovaru svojim firemným autom priamo k domu. Pri špeciálnych prepravách zabezpečíme dopravu špedíciou v nasledovný pracovný deň. Vykládku tovru u Vas doma je už potrebné si zabezpečiť.

Našim hlavným pracovným nástrojom pri tvorbe kúpeľne je 3D vizualizácia. V tomto programe dostanú Vaše sny o kúpelni realistické tvary a farby. Tento návrh dalej poslúži ako kladačský plán pre Majstra. Služba je pre klientov Ceram Design bezplatná

Naši zamestnanci Vám poskytnú všetky informácie ktoré načerpali na odborných školeniach a seminároch známich svetových značiek. Dlhoročnou praxou v odbore sa delíme aj o praktické rady a skúsenosti z predaja aj realizácie.

   

Zameranie u zákazníka

Servis

Realizácie

Ak ste si neistý Vašim výpočtom a chcete mať čo najreálnejší rozpočet? Chcete sa stať našim klientom? My Vám Vaše priestory zmeriame. Bude to služba od nás pre Vás.

Sprostredkujeme Vám záručný aj pozáručný servis odborníkmi priamo u Vás doma. Nekupovali ste tovat u nás a pokazil sa? Nezúfajte nás kontaktovať, určite Vám poradíme.

Ceram Design popri predaji tovaru dokáže zabezpečit aj realizáciu a zabudovanie materiálu. Spolupracujeme s rôznymi profesiami, živnostníkmi až po stavebné firmy. Architekt pre nás tiež nieje neznámou.